קחי 10 דקות וקראי על מה שעוצר אותך מלהעביר
את ההרצאה שלך בפני אנשים
למה את מרגישה קיפאון וחוסר מימוש
עוד לפני שאפילו פגשת את הקהל שלך
ואילו צעדים תוכלי להתחיל לעשות כדי לצאת מהמעגל הזה

יחד איתי צועדת בדרך, מלי זנזורי. מלי היא מומחית לעמידה מול קהל ומנהלת אמנותית ומקצועית בהשתחוויה. גם מלי התגברה על חסמים אישיים וחברתיים כדי להצליח להוביל אנשים מאחורי הקלעים אל קדמת הבמה. יחד, מלי, מנחות השתחוויה ואני, מעבירות לכמעלה מ- 400 איש ואישה בכל שנה תהליך של השמעת הקול שלהם ודיבור בפני אנשים וקהל במטרה לשפר את איכות חייהם בתעסוקה, השכלה, קהילה ומשפחה.

לא פעם פגשנו אנשים שסיפרו לנו שהם נשארים מאחור כי הם לא מעבירים מצגות לצוות ואז מישהו אחר שאין לו פחד קהל עושה את זה (לטעתם הרבה פחות טוב מהם) ומקבל הוקרה של הצוות והמנהלים. פגשנו נשים עצמאיות שסיפרו לנו שהן מפחדות לשווק את העסק שלהן ומוצאות את עצמן עם עסק שלא מתקדם או בעבודה שהן לא אוהבות. היום מלי ואני יודעות שלפחד הקהל פנים רבות והוא מחלחל גם למקומות שלא חשבנו עליהם. הוא עוצר אותנו בשלבים מאוד מוקדמים עוד לפני שבכלל הגענו לסיטואציה שבה אנחנו צריכים לדבר בפני אנשים.

התהליך שיעזור לך לממש את החלום וליצור את הפרזנטציה שלך

לסיכום, אלה שלושת הדברים שצריך על מנת להעביר פרזנטציה טובה בפני אנשים:
1. כדי להגשים את החלום ולעמוד על במה (פיזית או וירטואלית), להרצות או להציג בצורה משוחררת ומרתקת - צריך להרגיש בנוח בסיטואציה הזו.
2. תרגישו בנוח כשתהיה לכם פרזנטציה כתובה היטב שמותאמת לאישיות שלכם.
3. תרגישו בנוח אחרי שתתרגלו אותה שוב ושוב בפני קהל.
4. לצאת לדרך ולהשתפר תוך כדי תנועה. כך הסיטואציה תהיה פחות זרה וסף החרדה ילך ויפחת.
כדי להגיע למצב הזה (1) יש לנו 3 שלבים לעבור בהם (2,3,4) ולפי הסדר.

להכיר ולזהות את המלכודות בדרך

אם זיהיתם את עצמכם בכתבה הזו ועדיין מרגישים שאתם לא יכולים לעשות את זה לבד. אנחנו כאן!
בדיוק מהסיבה הזו יצרנו בהשתחוויה את הקורס "הבמה שלך! קורס פרזנטציה מול קהל".
יצרנו קורס ייחודי לאנשים שרוצים לצאת לדרך עם ההרצאה, פרזנטציה, סדנה, מופע שלהם ולא מצליחים להתחיל ולהתמיד בדרך. הקורס יכוון אותך שלב שלב ליצירה של הפרזנטציה שלך. כל שלב יחזק אותך, יחבר אותך לרעיון שלך ויגביר את המחויבות שלך לקדם אותו.

בטח יש לך הרבה שאלות: מה בדיוק עושים בקורס, אם יש לי פחד קהל איך אצליח להתגבר עליו? אף פעם לא התנסיתי בכתיבה, איך אצליח עכשיו? כמה זמן הקורס? את כל התשובות תקבלי בשיחת טלפון עם אשת צוות השתחוויה. אנחנו מדברות באופן אישי עם כל מי שמגיע אלינו כדי לבדוק יחד אם הקורס שלנו מתאים לו.

לפרטים נוספים על הקורס ולתיאום שיחת התאמה

לחצו כאן

אפשרויות נגישות (לחץ כאן לסגירה)